301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

Akrep 2021-02-25
Gözlerinizi uzaklara dikmiş olabilirsiniz. Çevrenizden kaçmak gibi bir düşünceniz varsa bunu yapabilirsiniz. Ama kendinizden kaçamayacağınız detayını unutmayın. Zira çözülmesi gereken meseleniz tam olarak budur.
Aslan 2021-02-25
Çalışma alanınızda fikir değiştirmek zorunda kalacağınız gelişmeler olabilir. Kurallarınızın şirket ortamı ile bağdaşmaması karşısında, bu koşullarda neler yapıp yapamayacağınız düşünerek hareket etmelisiniz.
Balık 2021-02-25
Düşüncelerinizdeki kararlılığınız yakın çevreniz tarafından kabul görmüyor olabilir. Hatalı olduğunuzu kabullenerek olaylara objektif bakmalısınız. Hatada ısrar etmek yaşayacağınız sonuçların boyutunu da olumsuz yönde etkileyecektir.
Başak 2021-02-25
Adım atmakta zorlanabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yönle ilgili kararınızı netleştirmelisiniz. Beklediğiniz her an sizi tahmin ettiğinizden de geriye düşürebilir.
Boğa 2021-02-25
Duygularınızı ifade ederken manipüle edebilirsiniz. Ama karşınızdaki kişilere gerçek düşüncelerinizi açıklamamak ileride sorunlara yol açabilir. Ne hissettiğinizi açık bir dille konuşmak, süreci düşündüğünüzden de çabuk toparlayabilir.
İkizler 2021-02-25
İç dünyanıza çekilmek isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgili sorgulamaların artması kararsızlığınızı kontrol etmekte zorlanmanıza sebep olabilir. İçinde bulunduğunuz durum, koşulların daha iyi olmasını sağlamıyorsa bu sorgulamaların içeriğini de gözden geçirmeniz gerekebilir.
Koç 2021-02-25
Aile üyelerinizi harekete geçirmek için telkinlerde bulunabilirsiniz. Sizin enerjinize ayak uyduramıyor olmalarını bir sorun haline getirmek yerine, daha uyumlu hareket etmenizin yollarını bulmaya çalışın.
Kova 2021-02-25
Ailenizle aranızda geçen konularda sabit düşüncelerle hareket ediyor olabilirsiniz. Ailenizin söyleyeceklerine kulak vermeli, olaylara onların gözünden de bakmalısınız. İletişimi kurarken empati yapmayı denerseniz bazı durumları kabul etmeniz kolaylaşacaktır.
Oğlak 2021-02-25
Gerçekçi bakış açınız problem çözmenizde sizi destekleyebilir. Konulara maddesel yaklaşımınız olası bazı sorunlar öncesinde önlem almanızı sağlayacaktır.
Terazi 2021-02-25
Günü alacak konularınıza ayırabilirsiniz. Gelir gider düzeninizi gözden geçirirken ödemesi gerçekleşmeyen alacaklarınızı temin etmek için ikili görüşmeler yapabilir, bunların ışığında bir sonraki hamlelerinizi planlayabilirsiniz.
Yay 2021-02-25
Çalışma alanınızda üstlerinize itiraz edebilirsiniz. Emek verdiğiniz tüm işlerin daha iyi hale getirilmesi için yapılan uyarıları, özgürlüğünüzün kısıtlanması olarak algılamamalısınız.
Yengeç 2021-02-25
Sosyal çevrenizle olan diyaloglarınıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz konularda cevap vermek yerine kaçmayı tercih etmeniz sizi suçlu gösterebilir. Gerilim oluşturmayacak şekilde fikirlerinizi beyan etmelisiniz.

 

 

Kaynak: 2021-02-25

 

Ulusal Gazeteler


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv Arama
Haber Yazılımı