301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Ekim 2019 - Çarşamba 15:30
 
Edremit Belediyesinin 2020 yılı bütçesi onaylandı
Van’ın Edremit Belediye Meclisi, yapılan ekim ayı olağan toplantısının oturumunda, 2020 mali yılı bütçe tasarısını görüşerek karara bağlandı.
Gündem Haberi 

 Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, başkanlığında gerçekleştirilen meclis toplantısı bir çok gündem maddesinin görüşülmesi ile başladı. Gündem maddelerinden bir çoğu karara bağlanırken, 2020 yılında uygulanacak tarife ücretleri ve harçlarla ilgili bütçe görüşmelerine geçildi. Grup sözcülerine verilen söz hakkının ardından 2020 mali yılı bütçesi oylamaya sunularak kabul edildi.

 

       Oylamanın ardından 2020 bütçesinin hayırlı olmasını dileyen Başkan Say, bütçenin titiz çalışmalar sonucu hazırlandığını belirtti. Başkan Say, “Edremit’e değer katacak bir bütçe olduğunu düşünüyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri nerede eksik varsa, hangi alanlarda acil yapılması gereken işler varsa onların üzerinde durduk. Toplumun her kesimiyle görüşerek, onların problemlerini dinleyerek, gelen talepler doğrultusunda çözüm yolları ürettik. Bütçemizin her kuruşunu vatandaşa hizmet ve yatırım olarak değerlendireceğiz. 2020 yılında tasarruf anlayışıyla hareket etmeye devam edeceğiz. Edremit’in turizme yönelik potansiyel ve değerlerini ön plana çıkararak, ekonomik gelişimini sağlayacağız ve yaşanabilir alanlar oluşturacağız” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör: Van Objektif
 
Etiketler: Edremit, Belediyesinin, 2020, yılı, bütçesi, onaylandı,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv Arama
Haber Yazılımı